Dreptamy - blog podróżniczy - logo

Experymentarium w Łodzi

2014-11-09

Experymentarium to bardzo ciekawe miejsce, mieści się w popularnej Manufakturze w Łodzi. To centrum nauki, w którym wszystko przekazane jest na zasadzie zabawy i ciekawych doświadczeń, przypomina to właśnie Ogród Doświadczeń w Krakowie. Polecam każdemu to miejsce, z pewnością nie tylko dzieci się zabawią, w kąciku logicznym można długo posiedzieć i pogłowkować, a pracownicy pomagają ułożyć wszystko jak trzeba, gdy nie damy rady 🙂 Można tez podać komuś głowę na talerzu 😉 Fajne miejsce zabawy, a wszystko pod dachem, więc czynne przez cały rok, niezależnie od pogody!

Całośc podzielona jest na działy - zmysły, magnetyzm, biologia, travel, ruch i logika, w dziale biologia mozna ułożyć wnętrzności człowieka w sztucznym brzuchu, fajna zabawa, choć niełatwa 🙂

Experymentarium
Experymentarium
Experymentarium
Experymentarium
ster
Experymentarium
Experymentarium
kącik logiczny :)
Experymentarium
Experymentarium
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

O mnie

Podróże po Polsce są moją pasją odkąd pamiętam. Uwielbiam łazikować tu i tam i już od kilkunastu lat opisuję nasze wrażenia z wycieczek. Pierwsze relacjonowane wyprawy to tylko ja i mąż, z czasem urodziła się nasza pierwsza córka i wtedy chcieliśmy od nowa pokazać jej Polskę, już z trochę innej perspektywy. Teraz córek mamy już trzy :) I tak sobie "dreptamy" wspólnie po naszym pięknym kraju. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę.


Instagram


Polecam wycieczki

Wycieczka na mapie

Atrakcje zwiedzone na wyciecze

Zoo w Łodzi
Poprzednia wycieczka
Zoo w Łodzi
Weston Super Mare
Następna wycieczka
Weston Super Mare
Podoba się? Podziel się z innymi!
Dreptamy.pl - blog podróżniczy
Blog jest częścią portalu Polskie Szlaki - polskie atrakcje
Copyright 2008-2020