Dreptamy - blog podróżniczy - logo

Hubertus w Zbrosławicach 2013

2013-10-26

Wczoraj w sobotę 26 października odbył się w Ośrodku Jeździeckim w Zbrosławicach niedaleko Tarnowskich Gór Hubertus 2013, to już 40-ty z kolei Hubertus tutaj ale my byliśmy po raz pierwszy. Kilka razy byliśmy na Hubertusie w Parku w Świerklańcu, ale tym razem chcieliśmy sprawdzić, jak będzie w Zbrosławicach.

Całość odbywała sie w popularnym Ośrodku, w jego głębi, po prawej stronie od wejścia. Były to występy młodzieży, bo dorośli się nie zgłosili, szkoda. Najpierw były skoki przez przeszkody, niestety dość niskie, bo to prawie dzieci skakały, ale i tak było dość emocjonująco 🙂 A później gonitwa za liskiem. Wygrał mój koń, tzn. taki, którego sobie od początku upatrzyłam bo był ładny i inny - biało-szaro-czarny.

Hubertus 2013
Hubertus 2013

Polecam Hubertusy, bo to fajne wydarzenia, szczególnie dla miośników koni.

Zbrosławice hubertus 2013
Skoki przez przeszkody w Zbrosłąwicach
Zbrosławice
Konie w Zbrosławicach
Ośrodek Jeździecki w Zbrosławicach
Konie Zbrosławice
Hubertus
Zbrosławice
Ośrodek w Zbrosławicach
Zbrosławice
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

O mnie

Podróże po Polsce są moją pasją odkąd pamiętam. Uwielbiam łazikować tu i tam i już od kilkunastu lat opisuję nasze wrażenia z wycieczek. Pierwsze relacjonowane wyprawy to tylko ja i mąż, z czasem urodziła się nasza pierwsza córka i wtedy chcieliśmy od nowa pokazać jej Polskę, już z trochę innej perspektywy. Teraz córek mamy już trzy :) I tak sobie "dreptamy" wspólnie po naszym pięknym kraju. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę.


Instagram


Polecam wycieczki

Wycieczka na mapie

Atrakcje zwiedzone na wyciecze

Weston Super Mare
Następna wycieczka
Weston Super Mare
Podoba się? Podziel się z innymi!
Dreptamy.pl - blog podróżniczy
Blog jest częścią portalu Polskie Szlaki - polskie atrakcje
Copyright 2008-2020