Dreptamy - blog podróżniczy - logo

Dinolandia w Inwałdzie

2013-08-19

Na koniec zwiedzania Inwałdu zostawiliśmy sobie Dinolandię - jak dla mnie jeden z ładniejszych parków dinozaurów w Polsce. Co prawda dinozaury w Inwałdzie się nie ruszają, ale mi to do niczego niepotrzebne, a za to sa bardzo ładne. Cały Park zrobiony jest gustownie i estetycznie.

Nie ma tu wiele atrakcji dla dzieci poza dinozaurami, ale nie ma tez powodu do nudy, jest ładny plac zabaw, mini golf dla całej rodziny, tunele, mostki, a dodatkowo płatny też park linowy rozłożony ponad dinozaurami. Dzieci można wozić w specjalnych wózkach w kształcie dinozaurów. Dzieciom oczywiście bardzo się to podoba, rodzicom trochę mniej ;)

Inwałd - Dinolandia
Inwałd - Dinolandia
Dinolandia w Inwałdzie
Inwałd
Inwałd
Inwałd - Dinolandia
Inwałd
Inwałd
Inwałd
Inwałd
Dinolandia
Inwałd
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

O mnie

Podróże po Polsce są moją pasją odkąd pamiętam. Uwielbiam łazikować tu i tam i już od kilkunastu lat opisuję nasze wrażenia z wycieczek. Pierwsze relacjonowane wyprawy to tylko ja i mąż, z czasem urodziła się nasza pierwsza córka i wtedy chcieliśmy od nowa pokazać jej Polskę, już z trochę innej perspektywy. Teraz córek mamy już trzy :) I tak sobie "dreptamy" wspólnie po naszym pięknym kraju. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę.


Instagram


Polecam wycieczki

Wycieczka na mapie

Atrakcje zwiedzone na wyciecze

Weston Super Mare
Następna wycieczka
Weston Super Mare
Podoba się? Podziel się z innymi!
Dreptamy.pl - blog podróżniczy
Blog jest częścią portalu Polskie Szlaki - polskie atrakcje
Copyright 2008-2020