Dreptamy - blog podróżniczy - logo

Dream Park Ochaby i zabytkowe pojazdy

2012-09-16

W niedzielę byliśmy w Ochabach, w Dream Parku. Wybraliśmy się również ze względu na pokaz zabytkowych pojazdów i nie zawiedliśmy się, przyjechało sporo ciekawych aut, z minionego wieku, np. Mercedesy, Corvetta, Singer, Continental, o którym wcześniej nie słyszałam, Pontiac, syrenka, garbuski i inne.

Oczywiście poza samochodami, zwiedziliśmy sam Dream Park, bardzo ciekawe miejsce, choć wybraliśmy bilety spacerowe, czyli bez Prehistorycznego Oceanarium, kina 6D i dmuchańców. Jeszcze jest Park Linowy. Ale i tak było co robić, miniatury światowych budowli, ruchome dinozaury i bardzo atrakcyjny plac zabaw dla maluchów.

Stary Singer
Stary Singer

Jest gdzie zjeść, napić się kawy, z pewnością w Dream Parku w Ochabach można miło i ciekawie spędzić czas, polecam dla rodzin z dziećmi, nasze dziewczyny były bardzo zadowolone.

Naprzeciw Dream Parku jest stadnina koni, z których ponoć Ochaby słyną od lat.

Stare auta
Corvetta
Zabytkowe samochody
Buick
Stary buick
Miniatury w Dream Park Ochaby
Miniatury w Ochabach
Dinozaury w Ochabach
Dream Park Ochaby
Dream Park Ochaby
Dream Park Ochaby
Oceanarium Prehistoryczne w Dream Park Ochaby
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

O mnie

Podróże po Polsce są moją pasją odkąd pamiętam. Uwielbiam łazikować tu i tam i już od kilkunastu lat opisuję nasze wrażenia z wycieczek. Pierwsze relacjonowane wyprawy to tylko ja i mąż, z czasem urodziła się nasza pierwsza córka i wtedy chcieliśmy od nowa pokazać jej Polskę, już z trochę innej perspektywy. Teraz córek mamy już trzy :) I tak sobie "dreptamy" wspólnie po naszym pięknym kraju. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę.


Instagram


Polecam wycieczki

Wycieczka na mapie

Atrakcje zwiedzone na wyciecze

Dream Park Ochaby

Zawsze modna i popularna, czyli Grecja dla turystów
Następna wycieczka
Zawsze modna i popularna, czyli Grecja dla turystów
Podoba się? Podziel się z innymi!
Dreptamy.pl - blog podróżniczy
Blog jest częścią portalu Polskie Szlaki - polskie atrakcje
Copyright 2008-2020