Dreptamy - blog podróżniczy - logo

Miasteczko Twinpigs w Żorach

2012-07-08

W niedzielę bylismy w nowootwartym westernowym Parku Rozrywki w Żorach - w Miasteczku Twinpigs. Bardzo fajne miejsce, klimatyczne, ładne, atrakcyjne. W cenie biletu są wszystkie atrakcje dostępne w Miasteczku i naprawdę można się fajnie zabawić przez cały dzień.

Co ciekawe, w Miasteczku Twinpigs są w ciągu dnia rózne ciekawe wydarzenia - przedstawienia, jak pojedynek rewolwerowców w południe czy o 15.00 napad na bank, wszystko na głównej ulicy, przy której stoi m.in. biuro Szeryfa i Saloon, jest też rodeo, pokazy iluzji, tańca can can, jazdy kucykiem dla dzieci i inne.

Są karuzele, kino emocji 6D, cinema 5D, kula parowa, ściana wspinaczkowa, ujeżdżanie sztucznego byka, dojenie sztucznej krowy, strzelanie z łuku, rzucanie lassem, place zabaw... każdy znajdzie coś dla siebie. Świetna sprawa, aż żal było wyjeżdżać z tego miasteczka...

Miasteczko Twinpigs można zwiedzać ze zniżką z Kartą Krajtroter

Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

O mnie

Podróże po Polsce są moją pasją odkąd pamiętam. Uwielbiam łazikować tu i tam i już od kilkunastu lat opisuję nasze wrażenia z wycieczek. Pierwsze relacjonowane wyprawy to tylko ja i mąż, z czasem urodziła się nasza pierwsza córka i wtedy chcieliśmy od nowa pokazać jej Polskę, już z trochę innej perspektywy. Teraz córek mamy już trzy :) I tak sobie "dreptamy" wspólnie po naszym pięknym kraju. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę.


Instagram


Polecam wycieczki

Wycieczka na mapie

Atrakcje zwiedzone na wyciecze

Czechy 2010 - Opava i Śląsk Opawski
Następna wycieczka
Czechy 2010 - Opava i Śląsk Opawski
Podoba się? Podziel się z innymi!
Dreptamy.pl - blog podróżniczy
Blog jest częścią portalu Polskie Szlaki - polskie atrakcje
Copyright 2008-2020