Dreptamy - blog podróżniczy - logo

Park Jurajski w Rybniku

2009-04-25
Rybnicki Dinopark to świetna atrakcja dla dzieciaków. Co prawda jest malutki, ale bardzo sympatyczny. Znajduje się nad Zalewem Rybnickim, dokładną lokalizację można zobaczyć na ich stronie oficjalnej która podam na dole.

W Parku Jurajskim znajduje się kilkadziesiąt figur różnych dinozaurów, nie betonowych, tylko bardzo fajnych, kolorowych wyglądających jak prawdziwe. Na wiekszośc mozna siadać, tylkonie na takie, które są ruchome i wydają odgłosy. Świetna sprawa.

Poza tym jest duża piaskwnica z łopatami plastykowymi, w której mozna odkopywać "szkielet" dinozaura. Dzieci na pewno nie będą się tu nudzić, Natalia była zachwycona, najpierw ryki dinozaurów nieco ją wystraszyły, ale potem była już świetna zabawa. Polecam dla maluchów.

Bilety: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy, dzieci do 4 lat bezpłatnie

http://www.parkjurajski.net
Na Azorku
Dino Park w Rybniku
T-rex
Na łódce
Park Jurajski w Rybniku
Zalew Rybnicki
Łódki na Zalewie
Jezioro Rybnickie
W paszczy
Ryczący dinozaur
Walka dinozaurów
W Dinoparku
Park Jurajski w Rybniku
Dinopark
Nala i Mara
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

O mnie

Podróże po Polsce są moją pasją odkąd pamiętam. Uwielbiam łazikować tu i tam i już od kilkunastu lat opisuję nasze wrażenia z wycieczek. Pierwsze relacjonowane wyprawy to tylko ja i mąż, z czasem urodziła się nasza pierwsza córka i wtedy chcieliśmy od nowa pokazać jej Polskę, już z trochę innej perspektywy. Teraz córek mamy już trzy :) I tak sobie "dreptamy" wspólnie po naszym pięknym kraju. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę.


Instagram


Polecam wycieczki

Wycieczka na mapie

Atrakcje zwiedzone na wyciecze

Anglia
Następna wycieczka
Anglia
Podoba się? Podziel się z innymi!
Dreptamy.pl - blog podróżniczy
Blog jest częścią portalu Polskie Szlaki - polskie atrakcje
Copyright 2008-2020